İnşaat Hukuku Avukatı

Anasayfa / İnşaat Hukuku Avukatı

İnşaat Hukuku Avukatı

 

İnşaat sektörü yıllardan beri süregelen ve bitmeyecek olan sektörlerden biridir. Bu sektör içinde de elbette insanların hakları mevcuttur. Bu hakları öğrenmek ve haklarınızı istemek için inşaat hukuku avukatı tutabilirsiniz. 

 

İnşaat hukukunda öne çıkan bazı konular vardır. Bunlar;

 

  • Yap-işlet-devret projeleri
  • Kamu ve özel sektör ihaleleri
  • İmtiyaz sözleşmeleri
  • Ortak girişim anlaşmaları
  • İnşaat sözleşmeleri
  • Lisans anlaşmaları 
  • Tahkim yolu ile anlaşmazlıkların çözülmesi 

 

Ekibimiz ile iletişime geçerek bu konular hakkında bilgi alabilirsiniz. Aynı zamanda bilgi alacağınız konular bunlarla sınırlı değildir. İnşaat hukuku avukatı olarak alanında bilgili ve deneyimli avukatlar ile istediğiniz konuda iletişime geçebilirsiniz. 

 

 

İnşaat Hukuku

 

Ülkemizde önemli yer tutan inşaat sektörü git gide gelişim göstermektedir. Bununla birlikte en canlı hukuk dallarından olan inşaat hukuku da değişim ve gelişim göstermektedir. İnşaat sektörü hem hızlı ilerleyen bir sektör olduğu için hem de bitmeyecek bir sektör olduğu için hakların güvence altına alınması önemlidir. 

 

İnşaat hukuku konusunda öne çıkan birçok şey vardır. Bunların hepsinin ayrı ayrı değerlendirilmesi ve öğrenilmesi sizin zor olabilir. Bu sebeple ekibimizle iletişime geçerek inşaat hukuku konusunda merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz. 

 

 

Avukata Neler Sorabilirim?

 

İnşaat hukuku avukatı inşaat sektöründe elde ettiğiniz haklarla ilgilenir. Bununla birlikte yalnızca haklarınızı öğrenmezsiniz. İnşaat sektöründe birçok sözleşme mevcuttur. Bu sözleşmeler bilgili avukatlardan tarafından hazırlanmalıdır. Hazırlanacak olan sözleşmeleriniz ile ilgili ekibimiz tarafından bilgi almanız mümkündür.

 

Aynı zamanda ekibimiz bu sözleşmeleri tüm şartlarına uygun şekilde hazırlamaktadır. Bu sözleşmeler ekibimiz tarafından hem hazırlanır hem de takip edilir. Sözleşmelerin doğru şekilde hazırlanması ve uygun koşullarda takip edilmesi için ekibimiz ile hemen iletişime geçebilirsiniz. 

 

Online Danışma Hizmeti 

 

İnşaat hukuku konusunda bilgi almak istiyorsanız ve bir büroya gidip görüşme şansınız yoksa ekibimiz sizler için online hizmet vermektedir. Online hizmet kapsamında inşaat hukuku konusunda merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Ayrıca dava açmak istiyorsanız dava hakkında da bilgi alabilirsiniz. 

 

Online olarak bilgi alacağınız tek hukuk dalı inşaat hukuku değildir. İnşaat hukuku konusunda bilgi alabileceğiniz gibi diğer hukuk dalları konusunda da bilgi alabilirsiniz. Hukuk kuralları çerçevesinde bir sözleşme yapmak ya da dava açmak kurallara bağlıdır.

 

Bu kurallara uyabilmek için tüm şartlarına hakim olmanız kolay değildir. Bu sebeplerle ekibimiz yanlış bir dava süreci ile karşılaşmamanız ve başınıza gelecek olumsuzlukları engellemek için sizlere danışmanlık hizmeti vermektedir. Bu danışmanlık hizmetinden online olarak da faydalanmanız mümkündür.  Mersin Avukat ekibimizle sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Av. Ceyhun GÜVEL 2020 - Tüm Hakları Saklıdır. Kayseri Web Tasarımı - Seo