Mersin Miras Avukatı Ücretleri Ne Kadar?

Anasayfa / Haber & Blog / Mersin Miras Avukatı Ücretleri Ne Kadar?

Mersin Miras Avukatı Ücretleri Ne Kadar?

 

Mersin Miras Avukatı Ücretleri belirlenirken çeşitli kriterler göz önüne alınmaktadır. Türkiye Barolar Birliği avukatlık ücretini her yıl bir taban fiyat belirlemektedir ancak Avukatlar bu taban fiyatın üzerine davanın niteliğine göre çıkabilmektedirler. Bu nedenle de miras dava süreci ile ilgili olarak bir avukattan destek almadan önce herhangi bir sürprizle karşılaşmamak için ücreti net olarak konuşunuz...

 

 

Mersin Miras Avukatı Ücretleri Ne Kadar?

Her yıl Mersin Barosu Mersin Miras Avukatı Ücretleri ile ilgili olarak değişikliğe gitmektedir. 2020 yılı için belirlenen Mersin Miras Avukatı Ücretleri Baronun resmi internet sayfasındaki tablodan görülebilmektedir. Baronun belirlemiş olduğu tutar taban fiyattır. Davanın niteliğine göre avukatlar bu ücretin üzerinden hizmet verebilmektedirler.

Mersin Miras davalarında masraflar şunlar olabilmektedir;

  • Başvurma harcı,
  • Bilirkişi ücreti,
  • Tanık ücreti,
  • Tebligat giderleri,
  • Keşif Ücreti,
  • Kararın üst mahkemeye taşınması durumunda İstinaf harcı...

 

 

Miras Avukat Ücretleri 2020 Yılı İçin Ne Kadar?

Her davanın türünün ve masraflarının farklı olabileceği akıldan çıkmamalıdır. Türkiye Barolar Birliği ve Mersin Barolar Birliği tarafından belirlenen Miras Avukat Ücretleri 2020 için taban fiyatlardır. Hiçbir avukat bu taban fiyatların altında hizmet verememektedir.

Miras Avukat Ücretleri 2020 yılın için taban fiyatın üzerine çıkması Avukatın tecrübesine, referanslarına ve ekibinin kalitesine göre de farklılıklar gösterebilmektedir. Destek almak istediğiniz avukat ile ücretleri dava başlamadan önce konuşmanız yararınıza olacaktır.

 

 

Miras Avukatı Ücretini Belirleyen Detaylar!

Miras davaları hukuk sistemimiz içerisinde en zor dava türleri arasında yer almaktadır. Bu tür davalar her daim zorlu ve uzun sürmüştür. Davalı olan tarafların uzun süre anlaşamaması halinde yıllarca bu davalardan sonuç alınamamakta ve dava masrafları artabilmektedir.

Miras avukatı ücretini Avukatın Miras Davaları hususundaki tecrübesi de etkilemektedir. Mersin ili sınırları içerisinde faaliyet gösteren en deneyimli Mersin Avukat her daim avukatlık mesleğine yeni başlayan avukat ücretinden farklı olmaktadır.

Deneyimli, profesyonel ve aynı zamanda disiplinli bir Miras Avukatı ile çalışarak hak etmiş olduğunuz payları zorlu bir süreçten geçmeden almak ve miras davaları ile ilgili olarak çok daha kapsamlı bilgiler edinmek istiyorsanız 0507 503 07 79 numaralı telefonu arayabilirsiniz...

 

 

Av. Ceyhun GÜVEL 2020 - Tüm Hakları Saklıdır. Kayseri Web Tasarımı - Seo